Kiirlaenud Väikeettevõtetele: Selgitatud Rahastamisvõimalused

Kiire juurdepääs rahastamisele võib olla ülioluline väikeettevõtete omanike jaoks, kes vajavad raha ootamatute kulude katmiseks, võimaluste ärakasutamiseks või oma ettevõtte aeglasel ajal püsti hoidmiseks.

Õnneks on väikeettevõtete omanike vajadustele kohandatud mitmesuguseid kiireid rahastamisvõimalusi. See juhend selgitab erinevat tüüpi kiirlaenud väikeettevõtetele ja saadaolevaid rahastamisvõimalusi.

Kiirete väikeettevõtete laenude tüübid

Tähtajalised online-laenud

Interneti-laenuandjad, nagu OnDeck, BlueVine ja Fundbox, pakuvad kiirlaene kiirete taotlemisprotsesside ja rahastamisega kõigest 24 tunni jooksul. Need on lühiajalised laenud tähtajaga kuni 2 aastat, intressimäärad 10-99% ja laenusummad kuni $500K. Taotlusprotsess on täielikult veebipõhine ja raha laekub teie pangakontole väga kiiresti.

Krediidiliinid

Krediidiliinid pakuvad paindlikku juurdepääsu rahalistele vahenditele, mida saab vastavalt vajadusele välja võtta kuni määratud limiidini. Kindlat tagasimaksegraafikut ei ole – intressi maksad vaid sellelt, mida kasutad. BlueVine, Headway Capital ja Fundbox pakuvad kiirete veebirakenduste ja rahastamisega krediidiliine kuni 250 000 dollarini.

Arvete faktooring

Selliste ettevõtete nagu BlueVine ja AltLine arvete faktooringu abil saate tasumata arvetelt ettemaksu, et teenida kiiret raha. Tegur annab 70–90% arvest ette, kogub seejärel kogusumma teie kliendilt ja saadab teile saldo, millest on maha arvatud tasud.

Kaupmehe sularaha ettemaksed

Kaupmehe sularaha ettemaksed pakuvad kindlat summat, mille eest vastutasuks teatud protsendi krediitkaardimüügist tulevikus. Sellised ettevõtted nagu Rapid Finance ja Clearbanc pakuvad seda võimalust, mis ei nõua tugevat krediidiprofiili. Tagasimakse tuleb automaatsetest mahaarvamistest krediitkaardi laekumistelt 4-10 kuu jooksul.

Kiirete väikeettevõtete laenude kvalifitseerumine

Laenuandjad võtavad väikeettevõtete kiirlaenude heakskiitmisel arvesse selliseid tegureid nagu isiklikud ja ärilised krediidiskoorid, ettevõtluses oldud aeg ja iga-aastane tulu. Nõuded on laenuandjati erinevad, kuid üldiselt on need leebemad kui pangad. Siin on tüüpilised kvalifitseerumisvahemikud:

  1. – Minimaalne krediidiskoor: 600–650
  2. – Minimaalne tööaeg: 6-12 kuud
  3. – Minimaalne aastane tulu: 50 000–100 000 dollarit

Finantsdokumentatsiooni koostamine aitab tagada sujuva ja kiire taotlemisprotsessi.

Kuidas kiiresti raha saada

Siin on mõned näpunäited väikeettevõtete kiireks rahastamiseks:

  1. Eelkvalifitseeruge veebilaenuandjatega, et leida tõenäolisi võimalusi ilma põhjaliku krediidikontrollita
  2. Võrdle mitut laenuandjat, et leida parimad intressimäärad, tasud ja tingimused
  3. Taotlege veebis, et töötlemine oleks kiirem võrreldes isiklike taotlustega
  4. Kasutage laenuturgu, et leida sobiv laenuvõimalus
  5. Esitage kõik nõutavad dokumendid ette, et vältida viivitusi

Järeldus

Interneti-laenuandjad pakuvad kiireid väikeettevõtete laene ja rahastamisvõimalusi, nagu tähtajalised laenud, krediidiliinid, arvete faktooring ja kaupmehe sularaha ettemaksed. Nende veebipõhised rakendused ja lihtsustatud heakskiitmisprotsess võimaldavad raha hankida kõigest 24 tunniga. Ettevalmistus ja mitme laenuvõimaluse uurimine aitab väikeettevõtete omanikel tagada kiire rahastamise, et kasutada ära võimalusi ja hoida tegevust sujuvalt.

Scroll to Top