Hedone lõõgastuspaketid paaridele

PaarideleHedone on ideaalne koht kuhu tulla koos oma kallimaga kahekesi romantilist õhtut veetma.
Romantiline atmosfäär, mida aitab luua hubane küünlavalgus, mõnus muusika ja nähtamatu pilvena Sind ümbritsev viirukite aroom, aitab Teil unustada rutiini, et saaksite koos tõeliselt lõõgastuda teineteise seltskonda nautides.

Hedone on mõnusaim koht Eestis, mis pakub Sulle võimalust nautida lõõgastavat massaaži koos kallimaga – ja seda samas toas viibides!

Lõõgastuspaketid paaridele

Lõõgastuspakettide ajal on Hedone eksklusiivselt broneeritud vaid Teile ja Teie kaaslasele, et saaksite segamatult oma romantilist koosviibimist nautida.

Lõõgastuspakettide tellimisel broneeringu tegemisel kehtib Hedones ettemaks 20 EUR inimese kohta. Ettemaks tuleb tasuda hiljemalt lõõgastuspaketile eelnevaks päevaks. Ettemaksu saab tasuda Hedones kohapeal, maksta saab nii sularahas kui ka kaardiga.
Ettemaksu ei tagastata!

Paaridele1

140-150 EUR

Duett

Parim koht ning viis avaldada muljet oma kallimale, lahkumata Eestist. Saabudes Hedonesse, vahetate oma igapäevariided […]

Jagatud rõõm on suurem rõõm! Just seetõttu pakume Sulle võimalust teha oma kallimale sensuaalset massaaži […]

Paaridele2

250 EUR

Duett Deluxe

See eksklusiivne ja romantiline lõõgastuspakett paarile sisaldab vaid parimat mida Hedone pakkuda suudab. Ettevalmistused Teie […]

© Hedone