Hedonest

HedonestHedone on Tallinna vanalinnas asuv juba 12 aastat tegutsev eksklusiivne massaažiklubi. Hedone on unikaalne oma idamaise atmosfääri ja pakutavate massaažide valiku poolest. Hedone ei paku oma klientidele mitte ainult massaaže vaid elamust – võimalust unustada argitormamised, et tõeliselt lõõgastuda.

Tõelise Hedonest saadava lõõgastuse tagab privaatsus ja hubasus, mis tähendab, et üheaegselt saavad klubis viibida vaid koos saabunud inimesed (kui tuleb üks inimene on ka tema klubis üksinda). Sisenedes klubisse palume kõikidel klientidel lukustatavate ustega garderoobis vahetada väliriided pehmete ja mugavate hommikumantlite vastu.

Olles vahetanud oma igapäevarõivad pehme hommikumantli vastu juhatab Hedone Adminstraator teid edasi idamaise atmosfääriga puhkeruumi, kus õiget meeleolu aitab luua hubane küünalvalgus, nähtamatu pilvena Sind ümbritsev eksootiliste viirukite aroom ning meeldiv eksootiline muusika (Iisraeli, India, Vietnami, Hiina jne.).

Hedones on klientide käsutuses:

Garderoob ülariiete vahetamiseks pehmete hommikumantlite vastu. Garderoobis on lukustatavate ustega riidekapid.

Idamaise atmosfääriga Puhkeruum. Kus mugavalt saab lõõgastuda kuni 20 liikmeline seltskond. Pukeruumis on suured pehmete patjadega lamamisdiivanid, suur mullivann, kus mugavalt saavad end tunda 5 inimest ja täisvarustuses baar, kust on võimalik erinevaid joovastavaid jooke tellida (sh ka kosher veinid ja viinad).

3 hubast Massaažituba. Kõikides massaaži tubades on massaazilauad, avar duširuum, kus saab enne ja pärast massaaži ennest pesta, ja lamamisdiivanid.

Hedones on kasutusel Eestis ainulaased Ameerikas eritellimusel valmistatud pehme luksusliku nahaga kaetud massaažilauad, mis on laiemad, pehmemad ja pikemad kui kuskil mujal massaazisalongides Eestis. Nendel laudal saab lõõgastavat massaaži nautida igaüks, olenemata suurusest või pikkusest.

Hedone usub, et vaid kõrge teeninduskvaliteet ja tähelepanu pööramine pisimatelegi detailidele tagab kliendi heaolu.

NB! Hedone on massaažiklubi ja ei paku eskort- ja intiimteenuseid.

Lõõgastavaid hetki soovides,
Teie Hedone

Loe lähemalt Hedonest ja siinsest kogemusest…

© Hedone